15*20=300 kupił 300kg ziemniaków0,85*300=255 zapłacił za ziemniaki1,20*300= 360 za tyle je sprzedał360-255=105 ZYSK W hurtowni warzyw ziemniaki kosztowały 0
Odpowiedź:dane:ilość wszystkich paczek: 18ilość 20 kg-mowych paczek: 18 × 1/3 = 18/3 = 6ilość pozostałych (15 kg-mowych paczek) - 18-6 = 12Paczki można przewieź…
W hurtowni było 300 kg jabłek.pewien klient kupił 60 kg jabłek. Zadanie W hurtowni było 300 kg jabłek. Pewien klient kupił 60 kg from www.naumiem.pl. Rozwiaz zadania tekstowe za pomoca ukłądow rownań bardzo bardzo prosze bo nie umiem 🙁 smuuuuuutna: O ile procent zmniejszyła się masa jabłek w hurtowni? Wystarczy jedna kapsułka
Vay Tiền Trả Góp Theo Tháng Chỉ Cần Cmnd Hỗ Trợ Nợ Xấu.
7/42 W hurtowni było 300kg jabłek. Pewien klient kupił 60 kg jabłek. O Ile procent zmniejszyła się masa jabłek w hurtowni?
Informacja od opiekuna zlecenia podano nr telefonu potwierdziliśmy e-mail zweryfikowaliśmy treść wstępnych oczekiwań Dane kontaktowe Klient: S●●●●●● S●●●●●●●● Tel: 696●●●●●● pokaż E-mail: s●●●●@●●●●● pokaż Szczegóły zlecenia Kategoria: Kupię owoce Miejsce: Łańcut - powiat łańcucki, Podkarpackie Rodzaj owoców: jabłka, gruszkiCel zapotrzebowania: dla siebieIlość owoców: 300kgCzęstotliwość zakupu: zakup jednorazowyDostawa: takTermin zakupu: możliwe od zaraz Nr zapytania ofertowego: 4539153
w hurtowni bylo 300 kg jablek